*!Mad A!* : Lord Hoven

Rád bych se Vás, strýčku Šufo, zeptal na tento fenomén dnešní doby.

Je tento fantom hajzlíků skutečný? Proč stále uniká dopadení? Je to snad proto, že vlastně působí kladně? (viz jeho vánoční říkanka narážející na línou hajzlbábu…)

Je za tím vším snaha o pozvednutí úrovně veřejných WC?

Nebo je to jen nechutný psychopat?

Či vyznavač straponátu, jenž tohoto stavu dociluje poněkud hardcore technikou?

.

.

.

možností je spousta…proto se obracím na Vás, strýčku, neboť jste mezi mládeží a veřejností vůbec znám jako veliký znalec lejna a Vaše anální kousky pobavily už pěkných pár generací. Jaký je tedy Váš názor?

A nejste snad Vy ten, kdo se ukrývá pod tajemnou značkou LH? (těžko si představit, že by se našli dva lidé tak výjimečného talentu na jednom kontinentu)

3 thoughts on “*!Mad A!* : Lord Hoven

 1. šuf Post author

  …ale jsem jeho duchovním vůdcem. Lord je mým mladým padawanem, i když nutno říci že v některých ohledech svého mistra již předčí. LH má nejvštší hladinu midichlorianu ve známém vesmíru – z čehož plyne že má mimo jiné úžasně rychlý metabolismus. V tom je tajemství jeho úžasné síly, a díky ní nebude nikdy odhalen. Můj padawan si sice opravdu nosí na místo činu pytlíčky, v nich však nemá exkrementy (jako nějaký béčkový fekální umělec), ale pořádnou svačinku. Rychlost, s jakou ji dovede transformovat ve svůj výrazový prostředek je považována za úžasnou dokonce i uvnitř našeho tajného řádu.

  Víc už vám o LH neprozradím, vězte však že jakmile získá vysněné PhD. vyjeví svou identitu sám. Přímo na promoci zvolá: já jsem lord hoven! A pak budou padat hlavy. Síť jeho sponzorů a obdivovatelů již dnes totiž zasahuje do nejvyšších míst. Zatím můžete jen spekulovat: je to vaše sestra? kočka? Usáma bin ládin na své nové misi (zničit nejprve VŠE, pak svět, a pak úplně vše!)?

  S tvou straponátovou hypotézou samozřejmě jednoznačně souhlasím. LH (a vůbec celý náš řád) podobnými akcemi nabývá harmonii, asi jako když jiní objímají stromy. A stejný mír, jaký se šíří v naší duši, ten se rozlévá i v okolí zvoleného strapomísta.

  Až se LH odhalí, poperou se o něj přední světové patinérské firmy. Kdo neví oč jde, ať čte kroniku kapely Nahoru po schodišti dolů band. Patinérství má zlaté dno!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.