Rebeka 38 : zelenam

Pane doktore. Pri uternim pohlavnim styku s mym manzelem jsem zazila otresny zazitek. Vlastne ke styku vubec nedoslo, jelikoz muj manzel zjistil, ze ma komurka nejak meni barvu, a to do zelena, a ze to teda jako ne, ze ode mne nehodla chytit nejakou chorobu. V zapeti se silene nastval, jako odkud ze tu zelenou barvu mam a ze ho urcite podvadim s Ladou od vedle, ze si to jinak nedovede vysvetlit. Prisel na to jednoduchou uvahou, jelikoz Lada od vedle je naterac a sileny patla, a v nasem meste se ted hodne natiraji ploty na zeleno. Jenze to neni vubec pravda, ja s Ladou nic nemam, meho manzela miluji na de vse ale ten palicak ted vypada, ze se se mnou rozvede. Navic mi porad vycita, ze mame k obedu kazdodenne okurkovy salat. Jenze ja tem okurkam nemuzu odolat, jsou tak leskly v tom obchode… Prosim vas, co mam delat? Uz jste nekdy videl ci zazil neco podobneho? Jako menici se barva prirozeni? Prosim odpovezte co nejrychleji. Dekuji

One thought on “Rebeka 38 : zelenam

 1. šuf Post author

  Musíš na to vod lesa!

  Počkej, teď ti holka poradim že z toho závistí zezelenaj špulky všem ostatním babám od vás z města. Víš, a pak budeš královna krásy. Ale nepředbíhat.

  Že je ten tvuj rasista je úplně jasný. normálně by za to mohl jít sedět, ty máš právo mít barvu a vyznání dle libosti, no ne? Ale to neni to co my chceme. I když první možnej plán by byl porychtovat šikovně někam do koupelny kyblík s Láďovo barvou aby se tvýmu miláčkovi taky pěkně vobarvil, třeba namodro. A to von by už pak pěkně držel papulu o tom jakou kdo má barvu. Navíc jsem přesvědčenej, že by vám to výrazně zpestřilo pohlavní život 😀

  Další možnost je ho prostě vožrat. To jdou pak barvy stranou. Krycí název akce je: Dám si sedm piv a jednu zelenou!

  Pokud výše uvedený tríčky nezabraly, je čas nasadit trumfy. City, příroda, romantika. Chápeš, ne? No prostě, nejdřív mu rozbij počítač a vyházej všecko ostatní porno. Pár dní ho hlídej jako ostříž – nebude mít ani pět minut na záchodě, natož aby pak běžel za milenkou.
  A teď přijde to hlavní. Vem ho pod nějakou záminkou na vejlet a vypusť ho na pastvinu, kde jsi předtim všechny ovečky obarvila taky na zeleno a navíc jsi jim dala projímadlo do krmení. Za Jednu z nich se převlíkni a vyčkávej. Tvá drahá polovička bude co nevidět pobíhat mezi ovcemi a rychle vybírat tu pravou. Navzdory zděšení z jejich zeleného designu. A hle, díky tomu že budeš jediná neposraná, vybere si tebe. Pak stačí jen vyskočit a vítězoslavně zvolat: tak vidíš že to jde! A z pastvin odejdete za ruce šťastnější než kdy předtim.

  Takže kapištó?
  A okurky? To už nebude nic pro tebe. Jak řekl Ježíš (velký zdroj pro naši poradnu): rozdej okurky chudým, a budeš mít poklad v nebi.

  od lesa

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.