šuf : jsem multi multi mediální

Vážení kočkodani, drahé poletuchy

Koupil jsem si fo-to-a-pa-rát, a s ním teď dělám fo-to-gra-fi-e! Aleš říkal, že majitel takového foťáku je ostřílený amatér, a to já teď jsem. Tim pádem mam teď taky webový fotoalbum, kde sou i fotky starší, z dob kdy jsem ještě nebyl ani ostřílený ani amatér. Mam tam vytvořený ga-le-ri-e a ty budu aktualizovat! Zatim je v nich ho-vno. Ale stejně se na ně koukněte TADY.

2 thoughts on “šuf : jsem multi multi mediální

 1. sledgehewer

  hnus!
  jsi sice multiedialni, ale aby tvuj blog vypadal rozumne pri 800 pixelech na sirku, to ne! lamo! amatere! klokane s kapsou plnou neumeteltvi! timto vznasim oficialni stiznost…

  Reply
 2. šuf

  ale jistě, jak si račte přát
  Vážený čtenáři, šířku obrazovky vyšší než 800px mají dnes už snad i digitální hodinky. Pokud ji ty vaše nezvládají a ještě k tomu neumíte scrollovat, přejeme vám mnoho štěstí v 21. století, budete ho potřebovat.

  Vaši oficiální žádost samozřejmě ihned zařazujeme na náš ještě oficiálnější seznam priorit. Bohužel vás musím upozornít, že nad ní se vyskytují tak neodkladné položky jako šťourání v nose a sledování zdi, takže se řešení problému může trochu protáhnout. Děkujeme za pochopení. Tým administrátorů portálu skuhry.com.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.