šuf : inovace bez legrace

Přátelé, bércouni, kamarádi! Venku za oknama zuří 21. století. Kdo si toho nevšim, tak mu to teď řikám. A ihned se tážu – v jakém že duchu se toto století bude odehrávat? V duchu Inovace!

Ano, je čas postavit se realitě čelem – nalézt nové výzvy, a v zápětí je překonat. Jak jinak než inovací. Takže: život je píča, a rozprášil nás po planetě záludným způsobem – takže hospody u Václava a na Dědině krachujou, a hlavně, naše játra pomalu měknou. Léta poctivé práce přicházejí vniveč. Ach ano, říkáte si – ale co naplat, s tisícovkama kilometrů nejsou žerty. Vážení přátelé, já znám řešení!

Plán jest tento: využijeme moderních technologií – lhostejno zda pro přenos textu, slova, či obrazu – a uspořádáme si párty onlajn. Nemusíte nikam chodit, stačí vám internet, a nějakej ten lahváč. Informace mezi námi potečou proudem, možná někdo i pobleje klávesnici.

Bude to nejspíš totální úchylárna, experiment o jakém už jsem párkrát slyšel hovořit, ale nikdo takovou pořádnou e-pařbu (tak jsem to skromně nazval) nezažil. Buďme první, a vykročme vpřed do země zaslíbené! Pro první takovou akci volim termín sobota 8.3. a nebo neděle 9.3. večer (já budu chlastat po ránu na lačno :). Hlasování o definitivním termínu bude tady v diskusi, ukončeno ve čtvrtek ráno středoevropskýho času. Tož kdo nemáte, připravte si skajp, zásoby a vůbec. O víkendu zdar na vlnách e-pařby 🙂

5 thoughts on “šuf : inovace bez legrace

 1. Sledge H.

  s víkendem..
  ..souhlas, mám 5 dní na instalaci webkamery, to by tak akorát mělo stačit…

  Reply
 2. hush

  no, tak tedy…
  mě by se hodila sobota, ale jednou jsem flexibilní, tak bych to zvládla i v neděli…

  Reply
 3. šuf

  mobilisace! (to je jako z první kapitoly švejka kormoráni)
  Tož: e-pařba teda bude v neděli v 20:30 středoevropskýho času! teda, můžete virtuální knajpu navštívit už dřív, ale já teda před půl sedmou nevstanu.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.